افزونه نمایش محتوای سفارشی کاریزما

نمایش تصاویر و محتوای مرتبط با آنها همواره یکی از مهمترین و موثرترین روش های تولید محتوا و جذب کاربران برای طراحان وب بوده است. نمایش تصاویر در قالب هایی چون شبکه بندی (گرید)، گردونه (کاروسل) و اسلایدر علاوه بر افزایش زیبایی و جذابیت وب سایت، به دسترسی سریع و بهتر کاربران به اطلاعات مورد نظر و همچنین بخش های مختلف سایت کمک فراوانی می کند.

اغلب افزونه هایی که تاکنون برای نمایش تصاویر و محتوا در وردپرس ساخته شده اند، بر روی نوع داده­ های پیش فرض یا شناخته شده وردپرس مانند محصولات ووکامرس متمرکز بوده اند و یا مانند افزونه های صفحه ساز دارای حجم زیاد، سرعت پایین و پیچیدگی کاربری هستند. بنابراین نیاز به وجود افزونه ای سریع و با کاربری ساده برای ایجاد، مدیریت و نمایش محتوای سفارشی ضروری به نظر می رسد.

افزونه نمایش محتوای سفارشی کاریزما با این هدف ایجاد شده است. شما با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی اقدام به ایجاد و مدیریت محتوای سفارشی مرتبط با تصاویر نمایید و محتوای ایجاد شده را در یکی از قالب های تعریف شده در افزونه به نمایش درآورید. این قالب ها شامل انواع گرید، کاروسل و اسلایدر می باشند. در صورتی که به دنبال افزونه ای سریع و آسان برای ساخت گرید، کاروسل و اسلایدر هستید، کاریزما انتخاب مناسبی برای شماست.

با افزونه کاریزما می توانید محتوای مورد نظر برای گرید، کاروسل و اسلایدر را ایجاد و به نمایش در آورید.

مدیریت آسان محتوای سفارشی با آیتم ها

این افزونه امکان ایجاد و مدیریت آیتم های مجزا را فراهم می آورد. هر آیتم دارای چندین المان و یک قالب نمایش در خروجی است. مفهوم المان در این افزونه شامل عنوان، توضیحات، تصویر و لینک مرتبط با آن می باشد. در بخش مدیریت وردپرس می توانید المان ها و آیتم های مورد نظر را ایجاد، حذف یا ویرایش نمایید.

همچنین امکان نمایش آیتم های موجود با استفاده از کد کوتاه (شورت کد) یا در ابزارک فراهم شده است. افزونه کاریزما دارای 12 قالب پیش فرض برای نمایش آیتم ها در خروجی می باشد. این قالب ها شامل انواع متنوعی از شبکه بندی (گرید)، گردونه (کاروسل) و اسلایدر است که قابل سفارشی سازی هستند. همچنین در بخش مدیریت این افزونه امکان ایجاد نسخه های مشابه از قالب و اعمال تنظیمات مجزا برای هر قالب فراهم شده است. با این قابلیت استفاده مجدد از قالب ها با تنظیمات متفاوت برای آیتم ها امکان پذیر می گردد.

ویژگی های افزونه کاریزما

  • ایجاد محتوای سفارشی مرتبط با تصاویر
  • مدیریت سریع و آسان محتوا
  • استفاده از قالب های متنوع و کاربرپسند
  • نمایش در قالب های شبکه بندی (گرید)، گردونه (کاروسل) و اسلایدر
  • امکان سفارشی سازی قالب خروجی
  • امکان نمایش خروجی به صورت ابزارک و شورت کد
  • استفاده از مدیریت رسانه وردپرس برای انتخاب تصاویر
  • نصب سریع و آسان
  • محصول ایرانی

مشاهده دموی آنلاین افزونه کاریزما

اطلاعات بیشتر در مورد افزونه کاریزما

پست های مرتبط

Leave a Comment